Art Ankara / Çağdaş Sanat Fuarı

Art Ankara / Çağdaş Sanat Fuarı, ATİS Fuarcılık tarafından, TÜSGAD (Tüm Sanat Galerileri Derneği )  ve BRHD (Birleşmiş Ressam ve Heykeltıraşlar Derneği) işbirliği ile 11-15 Mart 2015 tarihlerinde ATO Congresium Kongre ve Sergi Sarayı’nda gerçekleşiyor. Çağdaş sanatın en seçkin örneklerine yer veren fuar; paneller, dinletiler, konferanslar, sanatsal performanslar, workshoplar, söyleşiler, sinema gösterimleri, imza günleri, sergiler vb. etkinliklerle renkleniyor.

Fuar, akıllarda kalacak bir vizyon ile sanatçı, sanatsever ve sanat galerisi bileşkesinde, uluslararası düzeyde bir buluşmaya ev sahipliği yapıyor. Plastik Sanatların her dalında resim, heykel, seramik, özgün baskı, fotoğraf ve kavramsal sanat eserlerinin sergileneceği Art Ankara / Çağdaş Sanat Fuarı’nda,  yurt içi ve yurt dışından katılımları olan çok sayıda galeri ve sanatçının eserleri sanatseverlerle buluşuyor.

Ulusal ve uluslararası katılımla yaklaşık 300 sanatçının 2.000’i aşkın eseri ve aynı zamanda İran Çağdaş Sanatı’nın da sergileneceği ayrı bir stant sanatsever ile buluşacak.

Katılımcı profili:

Ulusal ve Uluslararası Sanat Galerileri
Dernekler, Vakıflar, Müzeler, Kütüphaneler ve Araştırma Merkezleri
Yurtiçi ve Yurtdışı Sanat Eğitimi ile İlgili Kurum ve Kuruluşlar (Lise ve Üniversiteler, Yüksekokullar, Enstitüler, Akademiler, Kurslar)
Kültür-Sanat Merkezleri
Koleksiyonerler
Sanatsal Malzeme Firmaları
Görsel, Yazılı ve Sözlü Medya, Kitabevleri/Yayınevleri

Sergilenecek Eser Kategorileri:

Resim
Heykel
Seramik
Grafik
Fotoğraf
Baskı
Dijital Art(Video Art Vb.)
Yeni Sanat Akımları
Sanatsal Yayınlar
Sanatsal Malzemeler
Sanatsal Eğitim
Koleksiyonlar

www.atisfuarcilik.com

Congresium Ankara
Ato Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı

Söğütözü Caddesi No:1/A, 06510 Çankaya, Ankara / TÜRKİYE
Tel: +90 (312) 285 0 385
www.congresium.com

51 Görüntüleme

Yorum Yazın