Efza – İki Kafa Bi’ Ruhdaş

“Hüzün Kokar Bu Şarkı”, “Isınsın Biraz” ve “Düzen” isimli singlelarıyla müzik dünyasına farklı bir renk katan Efza Yordamoğlu geçtiğimiz günlerde “İki Kafa Bi’ Ruhdaş” isimli EP’sinin 3. parçasını da müzikseverlerin beğenisine sundu. Bu süreçteki serüvenini bizlerle paylaştı:

“Herhangi bir yapım şirketine bağlı olmaksınız 3. Single çalışmam ile birlikte sözü ve müziği bana ait olan parçalarımın düzenlemelerini, aranjelerini, mixlerini evime kurduğum stüdyoda gerçekleştirmekteyim. Buna bağlı olarak Covid-19 adlı hastalığın ülkemize gelmesiyle evlerimizde kalmaya başladığımız süre içerisinde tamamladığım, 3 şarkılık bir EP yayınladım ve evde bir parçasına klip çektim.”

“İki Kafa Bi’ Ruhdaş” albümününü dinlemek için: Müzik Okur-yazar.net – İki Kafa Bi’ Ruhdaş

Efza Yordamoğlu kimdir?

1994 doğumlu olan Efza Yordamoğlu, Haliç Üniversitesi Opera anasanat dalı mezunudur. Eğitim hayatına Galatasaray İTM Müzik Prodüksiyon bölümünde devam etmekte ve şan eğitmenliği yapmaktadır.
Müziğe ailesinin aldığı gitar sayesinde ilkokul yıllarında başladığını belirten sanatçı, herhangi bir yapım şirketine bağlı olmaksınız, sözü ve müziği kendisine ait olan eserlerini müzikseverlerin beğenisine sunuyor.

İki Kafa Bi’ Ruhdaş
Efza Yordamoğlu
3.222 Görüntüleme

Yorum Yazın