Müzik Okur Yazar Sitesi Açıldı

Müzik Sitemize gözatmak için tıklayın →

Müzik Okur Yazar sitesi yoğun olarak sürdürülen hazırlık aşamasının ardından  açıldı. Müzik sitesi hiçbir kar amacı gütmeden, kültür dünyasına katkı sunmak üzere planlandı. Site hukuka ve etik ilkelere özen göstererek müzik yapımcılarının internet ortamında paylaştığı albümlerin müzikseverlerle buluşmasını amaçlıyor.

Müzik Okur Yazar müzikseverlerin müzik dünyasında hoş bir gezinti yapmasına, sanatçıların albümlerini tanımasına mütevazı bir katkı sağlamayı amaçlıyor. Okur Yazar ekibi olarak bu projenin kültür, sanat ve düşünce dünyamıza olumlu yansımalarının olacağına inanıyoruz.

Proje kapsamında halk müziği, sanat müziği, klasik Türk müziği, klasik Batı müziği, pop müzik, arabesk müzik, rock müzik, tango müzik, caz müzik ve özgün müzik türlerinin her birinden seçkin isimlerin ve sanatçıların albümlerine yer verilecek.

Siteyi ziyaret eden müzikseverler ilgilendikleri ve beğendikleri müzik türündeki eserlere kolaylıkla bir arada ulaşabilecek, sanatçıların sayfalarını ziyaret ederek keyifli anlar geçirecekler.

Projenin sürekli gelişeceği ve kısa zaman içinde alanında önemli bir kültür ve müzik mecrası olacağı değerlendirilmektedir. Bu kapsamda, Müzik Okur Yazar’ın yaşayan bir sanal kültür ve müzik müzesi olması amaçlanıyor.

Proje doğrultusunda, sanatçıların ve albümlerinin tanıtımına özel bir önem verilmesi, sanat üretimlerini saygın bir ortamda müzikseverlere iletebilmeleri planlanıyor.

Siz de yorumlarınızla, çevrenizi haberdar ederek  ve sosyal medya paylaşımlarınızla projeye destek olabilirsiniz.

Müzik Sitemize gözatmak için tıklayın →

 

Müzik Okur Yazar Sitesi Açıldı
Halk müziği, sanat müziği, klasik Türk müziği, klasik Batı müziği, pop müzik, arabesk müzik, rock müzik, tango müzik, caz müzik, özgün müzik, müzik türleri, müzik dinle
111 Görüntüleme

Yorum Yazın